top of page

Dlaczego My?

Podejmując współpracę z firmą z branży finansowej zawsze warto upewnić się, czy dobrze wybraliśmy partnera, któremu powierzamy swoje pieniądze. Sami wiemy o tym dobrze. Poniżej kilka faktów dot. One Money Mail Ltd.

  1. 1MM to firma z polskimi korzeniami. Towarzyszymy Polakom pracującym w Wielkiej Brytanii już od 20 lat.

  2. Dzięki spełnieniu szeregu wymogów Financial Conduct Authority, w 2014 roku otrzymaliśmy autoryzację jako Authorized Electronic Money Institution.

  3. Działamy bardzo szybko i sprawnie, oferując jednocześnie szeroką gamę usług na rynku transferów finansowych.

  4. Ufają nam poważne międzynarodowe instytucje takie jak International Association of Money Transfer Network. Jesteśmy członkiem AUKPI – Association of United Kingdom Payment Institutions oraz EMA – Electronic Money Association.

  5. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która gotowa jest ewoluować i dostosowywać do nowych warunków rynkowych oraz błyskawicznie reagować na zmieniające się potrzeby Klientów.

  6. Nasza firma to 40 pracowników oraz placówki i agenci na terenie Wielkiej Brytanii.

  7. 1MM to setki tysięcy wykonanych transakcji oraz ponad 400 tysięcy zadowolonych Klientów.

  8. 1MM otrzymała nagrodę firmy roku 2007 od Polsko-Brytyjskiej Izby Handlowej oraz została nagrodzona tytułem „Best Money Transfer Company for Eastern Europe 2011” – najlepszej firmy transferowej 2011 od Międzynarodowego Stowarzyszenia Sieci Przekazów Pieniężnych.

Dla dostawców

Jako dynamicznie rozwijająca się instytucja nieustannie składamy różnorodne zamówienia. Jesteśmy zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i marketingowymi. W trybie ciągłym współpracujemy z firmami logistycznymi, producentami oprogramowania, czy biurami tłumaczeń.
Jeżeli uważasz, że możemy rozpocząć współpracę, która przyniesie wzajemne korzyści, bardzo chętnie zapoznamy się z twoją ofertą. W dziale Kontakt znajdziesz odpowiednie informacje, które pozwolą ci skontaktować się z właściwą osobą w mm.

Dla Instytucji finansowych

One Money Mail jako firma specjalizująca się w transferach finansowych jest przede wszystkim zainteresowana współpracą z bankami oraz innymi renomowanymi instytucjami finansowymi.
O wysokiej jakości naszych usług i zaufaniu wobec nich świadczy fakt, iż jesteśmy autoryzowani przez Financial Conduct Authority jako Electronic Money Institution (Ref. No. 900150). Nasze działania są zgodne z Money Laundering, Terrorist Financing and Transfer of Funds (Information on the Payer) Regulations 2017 (MLR 2017).

Dla organizacji non-profit

One Money Mail to organizacja wychodząca naprzeciw najwyższym standardom społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego też z chęcią angażujemy się we współpracę z różnego rodzaju organizacjami typu non-profit. Jesteśmy także otwarci na propozycje sponsoringu imprez kulturalnych, wydarzeń sportowych, czy inicjatyw wspierających dzieci i młodzież.
Po więcej informacji na temat działań z zakresu CSR podejmowanych przez mm zajrzyj do działu Społeczna odpowiedzialność firmy lub skontaktuj się z nami używając formularza w dziale Kontakt.

bottom of page